Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Enca publikon klipin e ri, shfaqet ‘si një vepër arti’ (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Enca ditën e sotme publikoi këngën e saj të re “Kujt po i han”.

Klipi i ri vjen në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm Don Phenom.

Klipi ka skena mjaft të nxehta nga këngëtarja po çfarë bie më së shumti në sy janë muret e “galerisë” ku është xhiruar video, të cilat janë të mbushura me piktura ku protagonist është Enca.

Kënga është mjaft ritmike dhe me siguri do jetë hiti i rradhës së këngëtares.

Më shumë

spot_img