Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Enca pozon me bikini dhe falenderon votuesit: Votat tuaja, një ditë do jua shpërblej

spot_img

Lajme të ngjashëm

Duket se 30 qershori nuk ka qenë i rëndësishëm vetëm për politikanët por edhe për shoëbizzin.

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka zgjedhur të vijë ndryshe në këtë 30 qershor. E veshur me bikini ngjyrë pink ajo ka publikuar disa foto  seksi duke nxjerrë në pah format e sa.

Ajo që bie në sy është mbishkrimi që Enca kishte zgjedhur për të shoqëruar foton.

‘Faleminderit shumë të gjithëve për votat tuaja, një ditë do jua shpërblej’, shkruan Enca Haxhia në foton e saj të postuar në Instagram.

 

Screenshot_3.jpg

 

Më shumë
spot_img
spot_img