Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Enca në mesin e personave me fotot më qesharake, portali i huaj e “kryqëzon” këngëtaren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Enca Haxhia gjithmonë është “kryqëzuar” nga ndjekësit për përdorimin e tepërt të “Photoshopit” në fotot e saj.

Mirëpo, përveç ndjekësve të saj ajo së fundmi është kritikuar edhe nga faqet e protale të huaja të cilat kanë vënë në dukje sesa keq ajo i editon fotot.

Këngëtarja i paska rënë në sy dhe medias amerikane buzzyusa.com , e cila e ka renditur në vendin e 16 për përdorimin e dështuar të Photoshop.

‘’Kjo vajzë është e mrekullueshme dhe duket mahnitëse në foton e pa edituar, por ajo postoi foton tjetër tepër të edituar ku duket shumë më e dobët. Kamera shton 10 kile dhe Photoshop largon 15’’, thuhet në mbishkrimin e lënë sipër fotove të Encës.

ENCAAA 1

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img