Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Enca kërkon mendimin e fansave për këngën e re (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar një demo të shkurtër të këngës së saj të re, por ende të pa publikuar.

Në videon e postuar në facebook, Enca pyet fansat në anglisht nëse duhet apo jo ta publikojë këngën e re. “Duhet ta publikojë këtë tani, apo duhet të presim edhe pak?”, pyet Enca fansat.

Në fillim të këtij muaji, Enca ka publikuar një tjetër këngë të quajtur “Soul Killa” dhe në youtube numëron më shumë se 3 milionë klikime.

{mp4}17118{/mp4}

Më shumë

spot_img