Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Enca i drejtohet live Edi Ramës: Më ka ngel qejfi, s’më ke bërë follow

spot_img

Lajme të ngjashëm

605e0f08362f36477e4714ea3f7c40fc scaled

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së sotme në ‘Xing me Ermalin’.

Ajo u bë pjesë e një loje, ku i duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të ekranit, artistë, moderatorë, politikanë etj, për të gjetur mashkullin perfekt.

Në mes të lojës u shfaq edhe foto e kryeministrit Edi Rama dhe këngëtarit Muharrem Ahmetit me të cilin Enca së fundmi ka realizuar edhe një këngë. Haxhia zgjodhi Muharremin sepse se Rama nuk i ka bërë folloë në ‘Instagram’.

‘Edi Rama nuk më ka follow kështu që mirupafshim’, tha Enca.

Screenshot_24.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img