Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Enca heq të brendshmet, i vendos në fytyrë për t’u mbrojtur nga Covid-19!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca Haxhia prej ditësh po shijon pushimet në Dubai. Gjatë gjithë kësaj kohe këngëtarja ka ndarë me ndjekësit foto mjaft të nxehta dhe copëza të shkëputura nga pushimet e saj në një ndër vendet më luksoze të botës.

Për shkak të pandemisë tashmë maska është kthyer në një nga aksesorët e pandashëm. Epo, edhe në Dubai Enca duhet ta vendosë, por në pamundësi të një të tille ajo e ka zvëndësuar me të brendshmet e saj. 

Përmes disa InstaStory Enca ka treguar se ka hequr të brendshmet e saj për ti përdorur si maskë mbrojtëse kundër Covid-19.

“Kur më thoni që të mbaj maskë mbrojtëse”,- ka shkruar ajo.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img