Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

EMRI/ Zgjidhet nënkryetari i tretë në Bashkinë e Durrësit, Sako emëron Sekretarin Organizativ të degës së PS-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elio Jani është emëruar nënkryetar i Bashkisë së Durrësit, teksa prezantimi i tij pritet të bëhet javën e ardhshme.

Ai ëhstë nënkryetari i tretë i kësaj bashkie, pas  Gentian Kallmit dhe Renis Mullajt, ndërkohë që pritet që javët në vazhdim të emërohet edhe një tjetër nënkryetar.

Aktualisht Jani mban postin e sekretarit organizativ të PS Durrës dhe njëkohësisht është edhe këshilltar në bashki, si dhe ëhstë kryetar i Komisionit të Strehimit dhe Shërbimeve Publike në Këshillin Bashkiak.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img