Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

EMRI/ U përplas nga motori pasditen e sotme, ndërron jetë në spital gruaja nga Elbasani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë në spital 63 vjeçarja Zymrie Aqifi, këmbësorja që u përplas nga motori pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Edhe pse u dërgua me urgjencë në spital, ajo nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të rënda.

Ndërkohë polciia ka arrestuar drejtuesin e mjetiti dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img