Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

EMRI/ Trajleri del nga rruga në Fushë Krujë, shoferi dërgohet menjëherë drejt Spitalit të Traumës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin e vjetër rrugor Droje-Fushë Krujë. Shoferi ka humbur kontrollin e trajlerit dhe ka ëprfunduar jahstë rrugës.

Mësohet se i plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit Artur Sinani, 52 vjeç, i cili ëhstë nisur menjëherë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Fatmirësisht ai ndodhet jahstë rrezikut për jetën, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img