Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Shpërthim tritoli në derën e një banese në Vorë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në derën e një banese në Vorë.

Mësohet se banesa është në pronësi të V.K, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

“Më datë 05.01.2022, në Vorë, në fshatin Muçaj, rreth orës 22:00, në rrugë, para portës së banesës së shtetasit V. K.,  një person ende i paidentifikuar ka hedhur një sasi të vogël lëndë plasëse artizanale, pa shkaktuar as dëme në njerëz e as dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img