Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

EMRI/ Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, i vihet tritol lokalit të ish-policit, autorët i djegin dhe mjetin (Detaje)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka shkatërruar ambientet e një lokali në fshatin Grudë e Re të Shkodrës.

Bëhet me dije se tritoli i është vënë lokalit në pronësi të ish-efektivit të policisë së Shkodrës, Ndrek Rrasa. 

albsig

spring

Burime për media bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur orët e pra të mëngjesit rreth 02:20. Autorët nuk janë mjaftuar me kaq, pasi i kanë vënë tritol lokalit, i kanë vënë edhe flakë furgonit të Rrasës që ishte parkuar aty.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img