Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

EMRI/ Sherr me thika në Vlorë, një 31-vjeçar përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika është shënuar mbremjen e djeshme në Vlorë.

Bëhet me dije se sherri ka nisur mes disa personave dhe ka degraduar në përdorimin e mjetit prerës, thikë.

Si pasojë e këtij sherri ka mbetur i plagosur me thikë një 31-vjeçar, i cili është dërguar për mjekim në spitalin e Vlorës. Mësohet se i plagosur është Serxhio Shatolli, ndërsa nuk dihen ende detaje nga ngjarja apo dhe kush janë autorët.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e autorëve.

Më shumë
spot_img
spot_img