Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

EMRI/ Plagoset me thikë 34-vjeçari në Tiranë, detajet e para nga policia

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person raportohet se është plagosur me thikë sot në Tiranë.

Burime për mediet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fillim të Rrugës së Barrikadave, ku i plagosur ka mbetur shtetasi Gerian Mano, 34 vjeç.

Mësohet se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe identiteti i autorit, ndërsa policia po vijon hetimet zbardhjen e rrethanave.

Më datë 25.08.2021, rreth orës 14:40, në Rrugën e Barrikadave, në rrethana ende të paqarta është dëmtuar me mjet prerës (thikë) shtetasi G. M. 34 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe si dhe identifikimin e kapjen e autorit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img