Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

EMRI/ Plagoset me armë gjahu një person në Malësi të Madhe, dyshimet e para

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është vetëplagosur ditën e sotme në fshatin Mehaj të Malësisë së Madhe. Bëhet fjalë për shtetasin Nazmi Bajraktari, i cili dyshohet se është vetëplagosur në kushte pakujdesie me armë gjahu. 

Ende nuk dihen detaje për rrethanat e ngjarjes, ndërsa pritet që policia të japë njoftim zyrtar.

Aktualisht raportohet se ngjarja ka ndodhur në rrethana pakujdesie, teksa shtetasi Bajraktari ka qenë duke pastruar armën e gjahut.

Njoftimi/ Malësi e Madhe, Shkodër

Shtetasi N.B., 60 vjeç, banues në lagjen Mehaj të  qytetit Koplik, ka shkuar për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Shkodër, pasi dyshohet se aksidentalisht  në oborrin e banesës është vetëplagosur me armë gjahu në këmbë, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Nga veprimet paraprake hetimore rezultoi se shtetasi N.B., e kishte me leje armën e gjahut .

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img