Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

EMRI/ Ndërron jetë në mënyrë misterioze 41-vjeçari i burgosur në Drenovë; ishte dënuar me 12 vjet, kishte për të bërë dhe 4

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë dhe tepër misterioze ka ndodhur sot në mbrëmje në Korçë. Edmond Jonuzaj, 41 vjeç dhe i dënuar me 12 vite burg në Drenovë, ka ndërruar jetë.

Ai po vuante dënimin në burgun e Drenovës në Korçë, ku i kishin mbetur edhe katër vite për të bërë.Mbrëmjen e sotme Jonuzaj është ndjerë keq dhe është nisur për në spital. Pas mbërritjes atje, mësohet se ai ka ndërruar jetë.

Shkaqet janë ende të paqarta, ndërkohë që po hetohet për zbardhjen e rrethanave të vdekjes dhe mendohet se ekspertiza mjeko-ligjore do tregojë shkakun e vdekjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img