Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

EMRI/ Ndërron jetë 26 vjeçari shqiptar në Itali, u qëllua disa herë pas shpine me thikë për prishje të pazareve të drogës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë në spitalin e Romës 26 vjeçari shqiptar Atjon Lopci, i cili u godit me thikë ditën e djeshme nga disa bashkatdhetarë të tij.

Ai nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të rënda edhe pas operacionit, pasi u godit disa herë me thikë pas shpine nga dy persona që janë identifikuar nga policia dhe janë shpallur në kërkim.

Sipas mediave italiane, shkak i konfliktit është bërë prishja e pazarit të drogës. Autorët e kanë goditur Lopcin me thikë, teksa ky i fundit ka vrapuar për të shpëtuar, por ka rënë në hyrje të një lokali. Kanë qenë kalimtarët ata që kanë lajmëruar ambulancën, por fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img