Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Kush është “trimi” që i iku Forcave Speciale dhe u arrestua pas 1 ore; nuk ishte vetëm në makinë (VIDEO-DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Personi që drejtonte mjetin tip Mercedes Benz C Class  ngjyrë e zezë me xhama të zinj, dyshohet se është Gazmend Cani. Deri tani nuk ka ndonjë lidhje mes tij dhe drogës së kapur.

I arrestuar është dhe një person tjetër me mbiemrin Prenga, ndërsa vijon kërkimi për dy personat e tjerë të cilët kanë qënë në makinën tip Benz ngjyrë të zezë. Ata u larguan duke marrë me vete dhe sasinë e kokainës që shkëmbyen dhe një sasi eurosh.

Dy personat e arrestuar mësohet se janë kapur në ambjentet e një lokali. Operacioni sot në zonën e “Vorrit të Bomit” në Tiranë, kishte të bënte me sekuestrimin e një sasie prej gati 3 kg kokainë nga policia e Tiranës. Mësohet se efektivët kanë mundur të sekuestrojnë 1.5 kg kokainë dhe janë ndaluar në total 5 persona.

Më shumë

spot_img