Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

EMRI: Kush është 31-vjeçari i ekzekutuar me kallashnikov para Gjykatës së Vlorës, identifikohen autorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7bcf682bd754e04e589d352e40b14b76

Identifikohet viktima e atentatit me armë zjarri ditën e sotme rreth orës 14:30 në qytetin e Vlorës.

Bëhet fjalë për Taulant Gjikaj, 31-vjeçari është qëlluar me breshëri kallashnikovi nga një makinë ngjyrë gri. Gjikaj është goditur nga katër plumba, prej armës së një prej autorëve që zbriti nga makina në rrugën Transballkanike të Vlorës, pranë Gjykatës së Apelit.

Trupi i pajetë i 31-vjeçarit ka mbetur në trotuar për disa minuta, derisa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë.

Sipas raportimeve, blutë e qytetit të Vlorës kanë arritur të identifikojnë në kohë dhe të ndalojnë autorët e dyshuar.

Motivi i vrasjes mbetet ende i paqartë.

KUJDES! PAMJE TE RENDA.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img