Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

EMRI/Identifikohet 45 vjeçari i gjetur i pajetë në Fier, policia: Dyshohet të jetë vetëhelmuar, nuk janë konstatuar shenja dhune

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Neritan Goga, 45 vjeç, është personi i gjetur i pajetë në tokat e tij bujqësore në afërsi të burgut të Fierit.

Sipas policisë, dyshohet se Goga është vetëhelmuar, ndërkohë që nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Sot rreth orës 18:40, në fshatin Sheqishte është gjetur nga familjarët pa shenja jete në tokat e tij, shtetasi N. G., 45 vjeç.

Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas është vetëhelmuar dhe nga këqyrja paraprake e trupit të 45-vjeçarit, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkakut të vdekjes”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img