Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

EMRI/ Identifikohet 30 vjeçari i vrarë në Kamëz, njihej edhe me nofkën “UJKU”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Can Kariçi ëhstë 30 vjeçari i vrarë mbrëmjen e sotme në zonën e Kodër Kamzës, i cili dyshohet se është ekzekutuar me armë zjarri me silenciator.

Ai njihej edhe me nofkën “Ujku” dhe ishte një person me precedent të mëparshëm penal,ndërkohë që në zonën e Institutit është gjetur një makinë tip “Audi” e djegur, që dyshohet se u përket autorëve.

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve, ndërkohë që burime për mediat thonë se kjo vrasje mund të kjetë të bëjë me ekzekutimin e Erigers Mihasit dhe Armand Dumanit në zonën e Astirit më 13 nëntor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img