Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

EMRI/ I dënuar me 3 vite burg për plagosjen e një personi, arrestohet 27 vjeçari në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 27 vjeçar i shpallur në kërkim pasi është dënuar me 3 vite burg nga Gjykata e Tiranës është arrestuar nga policia në kryeqytet.

Policia bën me dije se në pranga është vënë Rigers Mahmuti, i cili është dënuar për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim.

albsig

spring

Njoftimi i policisë

Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Finalizohet operacioni policor i koduar “Three”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 5.

Vihet në pranga 1 shtetas i shpallur në kërkim kombëtar për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje” kryer në bashkëpunim.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5, në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë ligjore, bazuar dhe në informacionet e marra në rrugë operative, për vendndodhjen e një shtetasi në kërkim, organizuan dhe finalizuan operacionin policor të koduar “Three”.

Në kuadër të këtij operacioni u bë kapja e shtetasit:

– Rigers Mahmuti, 27 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë e ka dënuar me 3 vjet burgim, për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img