Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

EMRI/ Humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me kamionin, ndërron jetë 29-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndëë ka ndodhur në Itali, ku ka ndërruar jetë një 29-vjeçar shqiptar.

Bëhet e dije se në aksident ka humbur jetën Klajdi Tahiri me origjinë nga Elbasani e që prej vitesh jetonte në Itali.

I riu ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij tip “Mercedes Vito”, ku ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë në sensine kundër, duke u përplasur me një kamion.

Përplasja ka qenë e fuqishme dhe i riu ka ndërruar jetë ne vend. Policia italiane po punon për zbardhjen e plotë te rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img