Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

EMRI-FOTO/ U kap në flagrancë duke blerë vota, ja kush është kandidatja e LSI-së në Elbasan, Kryemadhi paralajmëron deklaratë urgjente

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mimoza Trimi është kandidatja e LSI-së që dyshohet se ku kap në flagrancë në Elbasan duke blerë vota.

SIpas mediave, në makinën e saj u gjet një sasi e konsiderueshme parash të fshehura në kroskotin e makinës. Policia ka sekuestruar mjetin dhe ka shoqëruar kandidaten e LSI-së, ndëkrohë që kjo e fudnit ka reaguar në rrjetet sociale duke ëprgënjeshtruar lajmin.

“PËRGËNJESHTROJ ABSOLUTISHT KETE LAJM TE PAVËRTETË! Do te merren organet kompetente për këtë Shpifje dhe unë që sonte do bëj Denoncim dhe jam gati të përballem me këdo që ka nxjerrë këtë lajm te pavërtete!Te nxjerri faktet kushdo që pretendon që unë Mimoza Trimi kam bërë këtë veprim!Dua video fakte SEPSE NUK LEJOJ ASKËND TË MË PRISHË IMAZHIN SEPSE NDJEJNË HUMBJEN”, shkruan Mimoza Trimi.

Ende nuk ka një njoftim nga Policia e Elbasanit, ndërkohë që LSI paralajmëron se kryetarja Monika Kryemadhi do të dalë me një deklaratë urgjente.

Më shumë
spot_img
spot_img