Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

EMRI-FOTO/ Po kalonte rrugën për të blerë ujë, shoferi i dehur përplas për vdekje 36 vjeçarin shqiptar në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm në Livorno të Italisë, ku ka humbur jetën një 36 vjeçar shqiptar.

Viktima është Gazment Bushi, i cili po kalonte te vijat e bardha në rrugë dhe po shkonte për të blerë ujë, por u përplas për vdekje nga një automjet tip “Porsche”.

Makina drejtohej nga një 33 vjeçar, i cili ishte në gjendje të dehur. Edhe pse u dërgua menjëherë në spital, 36 vjeçari nuk ia doli t’i mbijetonte plagëve të marra. I njohur ndryshe si Gazi, 36 vjeçari punonte në kompaninë e ndërtimit të vëllait të tij, ndërkohë që la pas gruan me dy fëmijë të vegjël, një djalë 8 vjeç dhe një vajzë 8 muajshe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img