Hapësire reklamuese

Aktualitet

EMRI-FOTO/ Ky është efektivi i “Shqiponjave” i arrestuar në Sarandë për trafik droge, vizitonte lokalin e Bledar Birçajt që u ekzekutua në Vlorë

Shkruar nga Newsbomb

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit e SHÇBA kanë finalizuar një operacion ku si rezultat kanë arrestuar kolegun e tyre, Lavdosh Meta.

Efektivi i “Shqiponjave” është 38 vjeç, i lindur në Fier dhe banues në Sarandë. Meta dyshohet si një person i përfshirë në trafikun e drogës, ndërkohë që duhet të ishte ai që lufton grupet dhe bandat e drogës.

Me anë të një vëzhgimi në rrjete sociale me emrin e tij, vërehet qartë jeta luksoze e tij nëpër bare dhe restorante të njohura.

Nga fotot vihen re vizitat e shpeshta të tij në kafen “The Boss”, në Lungomaren e Vlorës, në pronësi të shtetasit Bledar Birçaj, të ekzekutuar në një atentat mafioz në datën 10 Maj të këtij viti. Nuk dihet nëse është rastësi apo ka pasur lidhje mes tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese