Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

EMRI/ Burri i dehur i vë flakën shtëpisë në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital për shkak të djegieve në trup

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë në zonën e “Pusit të Mezinit” është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Mësohet se zjarrin e ka vendosur i zoti i shtëpisë, Ilir Paja, i cili ishte në gjendje të dehur.

Për pasojë, edhe vetë Paja ka marrë djegie të shumta në trup dhe është dërguar menjëherë drejt spitalit për të marrë trajtimin mjekësor.

Zjarrfikëset kanë bërë të mundur shurjen e zjarrit, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.aq

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img