Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

EMRI/ ATENTATI me TRITOL në Vlorë, zbardhet identiteti i 34 vjeçarit të plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim i fuqishëm ndodhi pak minuta më parë në Vlorë, ku për pasojë është plagosur rëndë 34 vjeçari Indrit Satedini.

AI është nisur menjëherë drejt spitalit, pasi ka dëmtime të shumta në gjymtyrë, ndërkohë që poliia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

albsig

“Më datë 18.12.2021, rreth orës 15:10,  në lagjen “10 Korriku”,  jashtë një pallati ka shpërthyer në rrethana ende te paqarta një sasi lënde, dyshohet eksplozive e për pasojë është dëmtuar  shtetasi I.S., i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

 Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img