Tirana
few clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
20 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

EMRI/ Arratiset nga ambientet e Gjykatës së Korçës i arrestuari, priste të mësonte masën e sigurisë

Lajme të ngjashëm

Kristian Medolli, i arrestuar nga Policia, është arratisur ditën e sotme nga ambientet e Gjykatës së Korçës.

Ai po priste që t’i jepej masa e sigurisë, pasi ishte arreswtuar për një vjedhje, por ka përfituar dhe është larguar menjëherë.

Nuk dihen ende rrethanat e plota të ngjarjes, ndëkohë që policia është vënë në ndjekje të tij.

Më shumë