Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

EMRI/ Aksidenti në rrugën Rrëshen – Milot, ndërron jetë te “Trauma” 52 vjeçari

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Milot-Rreshën. Një mjet tip “Renault është përplasur me mjetin tip “Ford” dhe si pasojë mbetën të plagosur 4 persona.

Të plagosurit u nisën me urgjencë drejt spitalit të Trumës në Tiranë, por fatkeqësisht njëri prej tyre nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Bëhet me dije se ka humbur jetën 52 vjeçari Agron Stojani, ndërkohë që 3 të plagosurit e tjerë ndodhen ende në spital.

“Në vijim të informacionit paraprak, ju informojmë se si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, Tiranë drejtuesi i mjetit tip “Ford” shtetasi A.S., 52 vjeç, banues në Mamurras, Kurbin”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img