Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

EMRI/ Aksident i rëndë në Itali, vdes i riu shqiptar, humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me bordurën anësore të rrugës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali. Një 24-vjeçar shqiptar ka humbur kontrollin e mjetit me të cilin po lëvizte dhe si pasojë është përplasur fort me bordurën anësore të rrugë, duke gjetur kështu vdekjen e menjëhershme.

Bëhet fjalë për shqiptarin Florenc Kasa, i cili po kthehej për në shtëpi, teksa makina e tij u përplas me bordurën në pjesën e autostradës.

Në vendngjarje mbëritën menjëherë ambulanca dhe forcat zjarrfikëse, por për të riun ishte tepër vonë. Zjarrfikësit kanë ndërhyrë dhe kanë punuar për orë të tëra për të nxjerrë trupin e tij nga mjeti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img