Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

EMRI/ Aksident i rëndë në Fier, 61-vjeçarin e zë zetori sipër, vdes në vend

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Fier.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhame të Fierit ku Sherbet Meta, 61 vjeç, ka humbur jetën pasi ka rënë në kanal me zetorin e tij.

Metën e ka zënë zetori poshtë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ndërkohë bëhet me dije se policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur detajet.

Më shumë


spot_img
spot_img