Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

EMRAT/ Zbardhet lista e kandidatëve të “sigurtë” të PD në qarkun e Tiranës, kryeson Lulzim Basha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

40ae9384380a9dfc2aca47a2181370b6

Janë zbuluar 11 kandidatët e parë të Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, ku lista do të kryesohet nga kryedemokrati Lulzim Basha.

Në listë do të jetë edhe Sali Berisha, Agron Shehaj dhe Shpëtim Idrizi i PDIU, ndërkohë që pjesë e listës është edhe drejtuesi i fushatës Alfred Rushaj.

Lista me 11 emrat e parë të PD në Tiranë:

1- Lulzim Basha
2- Jorida Tabaku
3- Alfred Rushaj
4- Albana Vokshi
5-Sali Berisha
6- Agron Shehaj
7- Fatmir Mediu
8- Grida Duma
9- Shpëtim Idrizi
10-Dashamir Shehi
11- Mesila Doda

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img