Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

EMRAT/ Sherri me thika në Berat, policia arreston dy shokët që qëlluan njëri tjetrin për një vajzë

Lajme të ngjashëm

Policia ka vënë në pranga Artur Gjatën, 45 vjeç dhe Ervis Kananin, 37 vjeç, të cilët ditën e djeshme plagosën me thikë njëri tjetrin.

Ngjarja ndodhi dje në Berat, ku 45 vjeçari Gjata u bë xheloz kur pa shokun e tij me të dashurën e vet dhe në këtë moment nisi konflikti mes tyre.

Ata u qëlluan me thika dhe morën plagë të shumta, ndërsa menjëherë u nisën drejt spitalit. Tashmë që gjendja e tyre u stabilizua, efektivët bënë të mundur arrestimin e tyre në ambientet e spitalit dhe do t’i shoqërojnë në komisariat.


Më shumë