Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

EMRAT/ Plagosën me thikë 23-vjeçarin, arrestohen dy autorët e krimit në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një plagosje me thikë ndodhi ditën e sotme në Durrës. Mësohet se Enea Hoxha, 20 vjeç, dhe Aldor Kolmarkaj, 16-vjeç, kanë plagosur me thikë 23-vjeçarin, Denis Spahiu, i cili ndodhet në spital. Policia ka arrestuar dy autorët e plagosjes së të riut në qytetin bregdetar.

Njoftimi i Policisë:
Plagosi me thikë për motive të dobëta gjatë një konflikti të çastit, Policia identifikon e  shpall në kërkim 20 vjeçarin. Në lagjen Nr.17 Durrës, si pasoje e një konflikti për motive të dobëta shtetasi E. H., 20 vjeç, ka plagosur me mjet prers (thikë) shtetasin D. S., 23 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Shërbimet e policisë ndodhen me vendngjarje dhe po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img