Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

EMRAT/ Ekzekutuan biznesmenin Rakip Roli në Laç, arrestohen babë e bir, në pranga edhe bashkëpunëtori i tyre

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar dy autorët e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Rakip Roli ditën e djeshme në Sanxhak të Laçit.

Në pranga janë vënë Skënder dhe Lleji Lika, bab e bir, të cilët ekzekutuan biznesmenin Roli me breshëri plumbash teksa viktima ishte duke udhëtuar me mjetin e tij tip “Audi”.

Gjithashtu bëhet me dije se në pranga është vënë edhe një person tjetër, që dyshohet se ka bashkëpunuar me dy vrasësit, duke i ndihmuar të fshihen.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img