Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

EMRAT/ E rëndë në Durrës, gruaja qëllon me thikë burrin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një grua pas një sherri ka qëlluar me thikë bashkëshortin.

Bëhet me dije se Asije Stafa pas sherrit me bashkëshortin Ahmet Stafa e ka qëlluar me thikë. Burri ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Burime për media bëjnë me dije se çifti prej disa ditësh kanë pasur konflikt, ndërsa duket se sot pas sherrit të sotëm gruaja ka humbur kontrollin duke qëlluar me thikë bashkëshortin.

Policia ndodhet në vendin e ngjares dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj dhune në familje.

 

Më shumë


spot_img

spot_img