Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

EMOCIONUESE! Policia kanadeze realizon ëndrrën e vogëlushit shqiptar (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

0b90738c61f059e8ffab7411ca616386

Sam, vetëm 12 vjeç ka bërë realitet ëndrrën e tij. 12-vjeçari, i cili është me sindromën Dawn, është djali gazetares Jonida Guçaj, e cila tashmë jeton në Kanada.

Ndërkohë, së fundmi vogëlushi i saj është prezantuar si i ftuar special i policisë në Downtown Division.

Dëshirën e tij të madhe për tu bërë polic, e ka vënë re një oficer, i cili më pas e ka prezantuar Sam në policinë e qytetit.

Takoni Sam.

Kohët e fundit, një oficer u angazhua për realizuar ëndrrën e këtij djali 12-vjeçar.

Pasi dëgjoi se sa shumë e do Sam, polici, Const. Christopher Lee nga Downtown Division e mori atë vetë për të treguar djalin e ri përreth.

“Kjo ishte një nga ëndrrat e tij dhe ne donim ta bënim të ndodhte,” tha Const. Lee.

Më 15 gusht, Sam shkoi të vizitojë Selinë e Policisë, dhe takoi më shumë oficerë në Downtown Division. Faleminderit që na bashkove, Sam, ishte kënaqësi të të kesh!“, shkruhet në faqen zyrtare të policisë.

Ndëkaq, nuk ka munguar edhe një mesazh nga nëna e tij.

Kete verë….

Kur bëhesh V.I.P dhe del te insta e Policise këtu dhe merr edhe nja 30 komente. Me at’rast del dhe mami Semit n’foto

Shenim: Edhe e ëma ka dash me u bë police kur ishte e vogel, dhe e deklaronte nga ballkoni.Terhiqka dera m’ngjan“.

llallaaaa.jpg

lllalaaa.jpg

lllaa.jpg

qqq.jpg

 

Më shumë

spot_img