Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Emocionuese në Shëngjin: Pushuesit bëhen kordon për të shpëtuar 9 persona që rrezikonin mbytjen nga dallgët e mëdha (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje sa e rëndë dhe emocionuese ka ndodhur sot në Shëngjin, ku fatmirësisht përfundoi pa viktima.

Si pasojë e prishjes së motit, në bregdet filloi era dhe dallgët e mëdha, ndaj një grup pushuesish në plazhin e Shëngjinit janë gjendur në vështirësi të madhe disa metra larg bregu të detit.

Mirëpo ata janë shpëtuar falë organizimit të pushuesve të tjerë që janë lidhur dorë më dorë dhe me litarë.

Në këtë mënyrë ata kanë arritur t’i nxjerrin të gjithë të rrezikuarit një e nga një pasi ata vetë e kishin humbur betejën me detin e trazuar.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img