Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

EMOCIONUESE/ Kombëtarja shqiptare homazhe për Arjan Salajn, foto e tij stampohet në fanellë: HEROI i heshtur mes nesh

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në fanellat e stërvitjes së kombëtares shqiptare në pragndeshjen kundër Anglisë është stampuar foto e Arjan Sala-j, 33 vjeçarit që sakrifikoi jetën e tij duke hyrë mes flakëve për të shpëtuar jetën e 25 njerëzve të tjerë.

“Heroi i heshtur mes nesh”, shkruhet në fanellat e futbollistëve krahas fotos së 33 vjeçarit, në shenjë homazhi ndaj Arjan Sala-jt.

Kujtojmë se Arjan Sala humbi jetën te “Casa Italia” 3 ditë më parë, pasi hyri në magazinën ku ra zjarri dhe shpëtoi 25 persona, por nuk mundi të dalë dot prej andej.

AJETI
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img