Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Emocionuese/ Jakup Krasniqi në paraburgim, vajza shkon për të bërë fejesën në Hagë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e Jakup Krasniqit, Gresa, ka shkuar në Hagë për të celebruar ceremoninë e fejesës së saj për të qenë më afër babait, i cili ndodhet në paraburgim në Hagë, i akuzuar për krime lufte.

Përmes një postimi në Instagram,  ajo thotë se këtë ia kishte premtuar babait, që në ditën e saj të veçantë të ishte sa më pranë të atit.

“E sollëm ceremoninë e fejesës tek ti Babi, se të kisha premtu që në jetët tona mbase padrejtësitë mund të jenë të mëdha, por festat bashkë do i bëjmë! “Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë”, është betimi që në heshtje i bëmë njëri-tjetrit. Ti këtë betim më dhe ditën që linda, e unë këtë betim të dhashë diten që fillova te flas. Në të mirë dhe në të keq, fillimisht me ty e pastaj me më të dashurit e mi!”, ka shkruar ajo në fotot që ka publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gresë J. Krasniqi (@gresakrs)

Më shumë


spot_img

spot_img