Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Emmanuel Macron dhe kryeministri spanjoll urojnë Edi Ramën për fitoren e 25 prillit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka marrë sot një mesazh urimi nga Presidenti francez Emmanuel Macron.

Mesazhi vlen për fitoren e zgjedhjeve të 25 prillit 2021. Rama mori mesazh urimi edhe nga kryeministri spanjol Pedro Sanchez.

Më herët kreu i PS është uruar edhe nga liderë të tjerë politikë si Erdogan, Mitsotaqis, Zaev, ministrin i Brendshëm italian e të tjerë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img