Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulon gjininë e bebit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur Emina Cunmulaj do bëhet nënë për herë të tretë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë modelja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Në postimin e saj ajo shihet me barkun e rrumbullakosur, e veshur me rroba banje. Veç lajmit të ëmbël Emina ka zbuluar edhe lajmin. Bukuroshja është një pritje të një djali.

“Një djalë i vogël është rrugës dhe ne jemi të gjithë shumë të emocionuar”, -ka shkruar ajo, ndërsa kostumi i saj dhe i vajzave formojnë fjalinë: “Mezi presim të takojmë vëllanë tonë të vogël”.

Emina është nënë e dy vajzave, 5 dhe 3 vjeçe.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img