Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Emina Çunmulaj deklaratë dashurie të shoqit dhe ia shkruan shumë shkurt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare me famë botërore, e cila së fundmi ka vënë kurorë me miliarderin Sam Nazarian, i ka shprehur atij dashurinë.

Thjesht, qartë dhe shkurt.

‘’Më mungon shumë dashuria ime. Buzëqeshja jote bën që zemra ime të shkrihet’’, i shkruan Çunmulaj të shoqit, që me sa duket e ka shumë larg në këto momente.

Modelja këto kohë ka qenë edhe në Shqipëri, ku ka zhvilluar edhe disa aktivitete bamirësie.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img