Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Emina Çunmulaj bën gjestin human, realizon ëndrrën e 27 fëmijëve (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9b300e540f47dfbcff79fb44fba365a7

Emina Çunmulaj është një ndër shqiptare më të lakuara. Modelja jeton në SHBA, ndërsa është nënë e dy vajzave.

Përpos jetës që bën, Emina është shumë e komentuar për shkak të akteve bamirëse që shpesh bën.

Supriza më e bukur që ka bërë së fundmi ajo ishte për 27 fëmijë. Modelja e famshme ka bërë të mundur që fëmijët të shikojnë dhe të prekin detin për herë të parë. 

‘Sot ishte një ditë e mbushur me lumturi dhe gëzim. 27 fëmijë të moshave 5-13 vjeç i morëm për të parë plazhin dhe për të notuar për herë të parë në jetën e tyre,’- shkruan Emina Çunmulaj në foton ku ndodhet me fëmijët në Velipojë. 
lallalalaaal.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img