Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Emigranti shqiptar humb jetën në Greqi, lë jetim 3 fëmijë, bashkëshortja apel për ndihmë për kthimin e trupit në vendlindje

Lajme të ngjashëm

Një emigrant shqiptar në Greqi ka humbur jetën pasi ka pësuar një atak në zemër.

Bashkëshortja e të ndjerit, nënë e tre fëmijëve, në kushte të vështira ekonomike ka apeluar për ndihmë që trupi i burrit të saj të kthehet në vendlindje.

Trupi i tij prej katër ditësh tashmë ndodhet në morg dhe për shkak të pamundësisë ekonomike familjarët kanë apeluar për ndihmë nga qeveria ose qytetarët që varrim i tij të bëhet në fshatin Cangonj të Devollit, aty ku jetonte.  

Më shumë