Emigrantët kthehen në vendet e punës: Kjo është shifra e shtetasve që kanë dalë në kufi

Publikuar tek: aktualitet, më 15:38 02-01-2017 Emigrantët kthehen në vendet e punës: Kjo është shifra e shtetasve që kanë dalë në kufi

Pasi kanë festuar festat e fundvitit pranë të afërmeve të tyre ka filluar kthimi i emigranteve në vendet e tyre të punës.

Policia kufitare e Kapshticës bëri me dije se 24 orët e fundit nëpërmjet kësaj pikë kufitare kanë hyrë dhe kanë dalë 3120 shtetas, pjesa më e madhe e të cilëve shqiptare që jetojnë e punojnë në vendin fqinje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza nga Tirana humb jetën: Ky është shkaku i dyshuar
Tri bebe vijnë në jetë në ditët e para të vitit në qytetin e Korçës »
Article Logic
Execution time: 0.011085033416748
array(1) { ["section"]=> string(92) "emigrantet-kthehen-ne-vendet-e-punes-kjo-eshte-shifra-e-shtetasve-qe-kane-dale-ne-kufi-64422" }