Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

‘Emi ju përqafon’, Jonida Vokshi publikon fotot e ëmbla dhe tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushes së saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fb447ea6088e6c2bc042819dcc2cecf7

Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi janë bërë prej kohësh prindër për herë të parë.

Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Emi. Ajo ka publikuar disa foto me vogëlushen e saj, por asnjëherë nuk na e ka prezantuar me fytyrë.

Dje moderatorja ka menduar që të na e shuajë kuriozitetin dhe ka publikuar disa foto me bebushen e saj në krah, teksa ajo me një fytyrë ëngjëllore e ka hedhur vështrimin diku gjetkë.

“Sonte donim te ju prezantojme me Emin tone e cila ju perqafon shume. P.s. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet”, shkruan Jonida krahas fotove të ëmbla.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img