Emërohet shefi i ri i stacionit në Morinë, ish-drejtori kalon në Lezhë, priten ndryshime edhe në Kukës

Publikuar tek: aktualitet, më 20:40 20-10-2020 Emërohet shefi i ri i stacionit në Morinë, ish-drejtori kalon në Lezhë, priten ndryshime edhe në Kukës

Drejtoria e Kufirit dhe Emigracionit në Morinë ka një drejtor të ri dhe ai është Arbër Alimadhi, pas largimit të ish-drejtorit Ermal Haxhi.

Ndërkohë bëhet me dije se Ermal Haxhi është dërguar në Lezhë.

Pritet që ndryshime të ketë edhe në Drejtorinë e Policisë së Kukësit, por deri më tani nuk ka dalë asnjë emër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Shihja nëna çame që qanin’ Shpëtim Idrizi shpjegon arsyen e sulmit me shishe uji të Nikos Dendias
Deklarata e fortë e gazetarit: Rama do të ‘tradhtojë’ vëllanë e tij, greqishten e flet shumë mirë... »
Article Logic
Execution time: 0.012115955352783
array(1) { ["section"]=> string(107) "emerohet-shefi-i-ri-i-stacionit-ne-morine-ish-drejtori-kalon-ne-lezhe-priten-ndryshime-edhe-ne-kukes-224492" }