Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Emërohen gjyqtarët e Gjykatës Administrative të Apelit, mes tyre 3 femra (Emrat)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Emërohen gjashtë gjyqtarët e Apelit Administrativ. Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka zgjedhur 6 gjykatësit. Ata janë Enkeleda Softa, Fjoralba Prifti, Bari Shyti, Arjan Qafa, Bernina Kondi dhe Amarildo Laci.

Të gjashtë gjyqtarët do të japin vendime në Gjykatën Administrative të Apelit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img