Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

EMA i jep fund dilemave të mëdha: Vaksina AstraZeneca është e sigurtë dhe efektive, por mpiksja e gjakut nuk përjashtohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e5ee1526fac42584ed1e842c96d7101a

Më shumë

spot_img
spot_img